Zdrowy Golf

Zadania i cele trenera golfa
Zadania i cele trenera golfa to opieka i wspomaganie golfistów w aspekcie golfowo-fizjoterapeutycznym z uwzględnieniem ich indywidualnych możliwości fizycznych i anatomicznych.

Chcemy zaoferować golfistom możliwości optymalizacji gry z wyprzedzającego i patofizjologicznego punktu widzenia oraz pomóc w zapewnieniu bezproblemowego zamachu golfowego poprzez zastosowanie specjalnie opracowanych metod wspomagania i ćwiczeń z uwzględnieniem indywidualnego biomechanicznie zoptymalizowanego zamachu golfowego.

Zdrowy Golf
Zdrowy Golf

Zadania i cele terapeuty golfa
Zadania i cele GolfPhysioTherapeuty to opieka i wspomaganie golfistów zgodnie z golfowymi aspektami fizjoterapeutycznymi z uwzględnieniem ich indywidualnych możliwości fizycznych i anatomicznych.

Chcemy dać golfistom, dzięki specjalnie opracowanym metodom wspomagania i ćwiczeń, możliwości optymalizacji ich gry z prewencyjnego i patofizjologicznego punktu widzenia oraz pomóc w zapewnieniu gry wolnej od skarg, z uwzględnieniem indywidualnego biomechanicznie zoptymalizowanego zamachu golfowego.

Umów wizytę…