O nas

Gabinet Fizjoterapii Physiomed, ugruntowany 25 lat temu w centrum Warszawy, przez doświadczonego niemieckiego fizjoterapeutę, zapewnia wysokiej jakości pomoc dla klientów z różnymi potrzebami fizjoterapeutycznymi.

Physiomed Physiotherapy zobowiązuje się do świadczenia wysokiej jakości usług fizjoterapeutycznych opartych na dowodach naukowych dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w ocenie i wspomaganiu różnorodnych schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, w tym chorób kręgosłupa i stawów obwodowych; ostre i przewlekłe urazy; zmiany zwyrodnieniowe i artretyczne oraz warunki pracy i sportu.

Gabinet Fizjoterapii Physiomed Warszawa Srodmiescie

Nasze programy są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów, od kwestii ergonomii po opiekę pooperacyjną, zarówno dla sportowców, jak i osób nie uprawiających sportu.

Umiejętności naszego wysoko wyszkolonego personelu klinicznego oraz wykorzystanie sprzętu i metod zapewniają klientom optymalne środowisko do rehabilitacji w celu uzyskania maksymalnej sprawności.

Ciągła edukacja i przegląd najnowszych badań w połączeniu z dobrze wyszkolonymi i troskliwymi pracownikami służby zdrowia pomagają osiągnąć ten cel.

Co sprawia, że ​​Physiomed Physiotherapy Practice jest wyjątkowy?

  • Co najmniej 45-minutowe konsultacje z jednym klientem na raz.
  • Dokładna ocena w celu określenia rokowania i indywidualnego planu wspomagania zdrowia.
  • Praktyczne podejście do wspomagania obejmujące terapię manualną i przepisywanie ćwiczeń.
  • Ultradźwięki, laser, stymulacja elektryczna są stosowane jako uzupełnienie praktycznego wspomagania zdrowia, kiedy konieczne.
  • Indywidualne programy samokontroli nauczane w celu zapewnienia skuteczności wspomagania zdrowia.
  • Kierując się zasadą, że każdy pacjent potrzebuje indywidualnej opieki, stosujemy system jeden pacjent – jeden terapeuta -na jedną salę, zapewniając naszym Pacjentom komfort, pełną prywatność i pewność, że koncentrujemy się wyłącznie na ich problemach.
  • Korespondencja z lekarzami, ubezpieczycielami, rehabilitantami i innymi pracownikami służby zdrowia w razie potrzeby koordynacja i optymalizacja rehabilitacji.
  • Założyciel Praktyki Fizjoterapii, fizjoterapeuta mówiący po niemiecku, angielsku i polsku, pochodzący z Niemiec, posiadający certyfikat Ortopedycznej Terapii Manipulacyjnej Maitland Concept, mający doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej, traumatologicznej. W Warszawie ugruntowana praktyka istnieje od 25 lat.

Nasz zespół
Polscy, anglojęzyczni fizjoterapeuci, certyfikowani w Ortopedycznej Terapii Manipulacyjnej Maitland Concept i inni
Doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej, traumatologicznej.

Umów wizytę…